Tisk

Dámské punčochy COLLANT 20 den Exkluzive ANNES

Velmi elegantní a luxusní punčochy se zadním švem a kubánskou patou. Punčochové kalhoty jsou průhledné a jemné s podílem elastanu a matným vzhledem. Perfektní do společnosti.
Prodejní cena132 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Luxusní dámské punčochy se zadním švem a kubánskou patou COLLANT 20 den Exkluzive ANNES stojí za vyzkoušení!

Dámské punčochové kalhoty COLLANT 20 den Exkluzive Annes jsou velmi "šik" punčochy pro sebevědomé ženy. Mají zadní šev a kubánskou patu a působí velmi žensky. Punčocháče s přídavkem lycry jsou elastické, mají matný vzhled a ploché švy a bavlněný klín. Jsou průhledné (transparentní) a elegantní.

  • průhledné decentní punčochy - 20 DENier
  • zadní šev a kubánská pata
  • elastické
  • matný vzhled
  • ploché švy
  • luxusní, elegantní a velmi ženské

Materiál: 86% nylon (polyamid), 14% elastan 


Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.