Tisk

Dámské punčochy ANGORA ANNES

Punčochové kalhoty s přídavkem angory pro velmi chladné dny Vás skvěle zahřejí! Trendy dámské punčocháče jako doplněk pro Váš outfit a vysokou eleganci nebo chcete-li obyčejné punčochové kalhoty na každý den. Punčochy s podílem angory a acrylového vlákna jsou velmi měkké a vhodné do mrazivého počasí..
Prodejní cena354 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské teplé punčochy ANGORA ANNES stojí za vyzkoušení!

Super teplé, měkké a elegantní punčochové kalhoty ANGORA ANNES s přídavkem angory. Ideální do mrazivého počasí. Poskytující dostatek tepla a komfortu v chladných dnech. Nohy v nich vypadají perfektně!

  • neprůhledné punčochy
  • velmi hřejivé s přídavkem angory
  • měkké

Materiál: 52% acryl, 30% nylon (polyamid), 10% len, 8% angora


Trendy dámské punčocháče dodají Vašemu oblečení osobitý a originální styl. Nebojte se experimentu ani módnosti a buďte svá v každém okamžiku. Módní dámské punčochy Vás nezklamou.

Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.