Tisk

Dámské každodenní punčochy ADA FIORE 15 den

Velmi decentní klasické dámské punčochy v základních 10 odstínech. Klasické punčocháče, nebo chcete-li obyčejné punčochové kalhoty na každý den jsou průhledné, mají neviditelně zesílenou špici a ploché švy, v sedové části bez zesílení... Mají matný vzhled a jsou vyrobené technologií 1 vlákna, která zajišťuje zvýšenou odolnost punčoch. Tyto punčochy pro denní spotřebu by neměly chybět v žádném šatníku.
Prodejní cena106 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské punčochy ADA FIORE 15 den stojí za vyzkoušení!

Velmi decentní průhledné punčochové kalhoty, které by rozhodně neměly chybět ve Vašem šatníku. V nabídce si vyberete z 10 základních odstínů. Punčochové kalhoty mají matný vzhled, komfortní ploché švy, neviditelně zesílenou špici a v sedové části jsou bez zesílení. Jsou ideální pro každodenní nošení.

  • transparentní průhledné punčochy - 15 DENier
  • 10 odstínů
  • matný vzhled
  • ploché švy
  • neviditelně zesílená špice
  • bez zesíleného sedu
  • velikost 3 a 4 bavlněný klínek
  • složení: 87% polyamid, 13% elastan

ADA 15 den ikony


Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.