Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Ultratenké dámské punčochy SUMMER CONTE 8 den (až do XL)Ultratenké dámské punčochy SUMMER CONTE 8 den (až do XL)

Ultratenké punčochy z mikrovlákna, které zajišťuje jejich měkkost. Punčochy jsou velmi pružné (17% elastan) a příjemné i pro celodenní nošení. V nabídce vtělové a černé barvě až do velikosti 5 - XL. Svou decentností jsou vhodné pro společenskou událost či teplejší dny.
Základní cena s DPH
Prodejní cena208 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Ultratenké dámské punčochy SUMMER CONTE 8 den až do velikosti XL stojí za vyzkoušení!

  Lehké punčocháče s transparentním vzhledem. Punčochové kalhoty jsou téměř neviditelné a velmi příjemné i pro celodenní nošení. Jejich hladkost je zajištěna použitým materiálem z mikrovlákna, které je velmi pružné (17% elastan) a měkké. Punčocháče na sobě ani neucítíte.

  Punčochové kalhoty mají neviditelně zesílenou špici, bavlněný klínek a ploché švy. Jsou ideální pro teplejší dny, celodenní nošení v kanceláři či do společnosti. V nabídce až do velikosti XL v černé a tělové barvě.

  • jemné a tenké 8 den
  • mikrovlákno
  • pružné (17% elastan)
  • neviditelně zesílená špice

  Materiál: 83% nylon (polyamid), 17% elastan

   Summer 8 den plna spice a  solo 15 barvy

  Pro čistou eleganci zvolte punčochy bez vzoru nebo se odvažte a propůjčte svým nohám moc prozradit o Vaší osobnosti vše!

  Buďte svá a suverénní ve společenských dámských punčochách. Zvolte si vzorek podle události, na kterou společenské punčocháče použijete. Pro čistou eleganci zvolte punčochy bez vzoru nebo se odvažte a propůjčte svým nohám moc prozradit o Vaší osobnosti vše!

  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.