Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Extra nadměrné elastické poloprůhledné punčochy SUPERSIZE 40 den Glamory (až do 10XL)Extra nadměrné elastické poloprůhledné punčochy SUPERSIZE 40 den Glamory (až do 10XL)

Extra nadměrná velikost punčoch až do velikosti 10XL (konfekce EU 86). Poloprůhledné punčochové kalhoty s jemným přídavkem lesku jsou vhodné do chladnějšího počasí. Díky vyšší síle vlákna 40 den jsou odolnější, mají zesílený sed a špičky a všitý přední a zadní klín pro vylepšení komfortu při jejich nošení. Punčocháče se nabízejí v odstínu tělové a černé barvy a mají velmi vysoký podíl elastanu (20%), díky čemuž jsou velmi příjemné i při celodenním nošení.
Základní cena s DPH
Prodejní cena641 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 2 týdnů
 • Extra nadměrné vysoce elastické poloprůhledné punčochy SUPERSIZE 40 den Glamory až do velikosti 10XL (konfekce až do EU 86)

  Punčochové kalhoty Supersize 40 den německé firmy Glamory, která se specializuje na výrobu punčochového zboží pro plnoštíhlé postavy jsou poloprůhlednou a teplejší variantou klasických punčocháčů SUPERSIZE 20. Tyto punčochové kalhoty speciálně vyrobené pro plnější postavy, mají jemný lesk, zesílený sed, zesílenou špici a všitý přední a zadní klín pro zajištění maximálního pohodlí při jejich nošení. Verze vlákna 40 den s vysokým obsahem elastanu (20%) zajišťuje jejich vyšší životnost, větší hřejivost a vysoký komfort při nošení. Barevné provedení v černé a tělové barvě vás jistě uspokojí jako základ do vašeho šatníku. Nabízíme až do konfekční velikosti 10XL (86).

  • poloprůhledné - 40 DENier
  • vysoce elastické/velmi pružné (20% elastan)
  • jemný lesk
  • zesílený sed a špice
  • přední a zadní klín
  • až do velikosti 10XL (EU 86)
  • černá a tělová barva
  Supersize 40 barvy supersize 20 den d

  Složení: 80% polyamid, 20% Elastan

  Punčochy jsou od německého výrobce Glamory. Firma se specializuje na výrobu punčochového zboží pro plnoštíhlé postavy včetně pánských punčoch. Produkty jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů kvality a dodávány s kvalitou ochranné známky designéra. Mrkněte na naši nabídku punčoch XXL+, určitě si vyberete, ať už jste příznivkyní punčoch samodržících , na podvazky nebo s pevnými podvazky či klasických do pasu, nebo ráda zaexperimentujete se řadou Intim. V naší nabídce naleznete i pučochy pro preventivní řešení křečových žil a bolesti lýtek formou komprese I. kompresivní třídy - tedy punčoch s podpůrným účinkem.


  Zahoďte zábrany a oblečte se podle své chuti! Punčocháče ve větší velikosti se speciálními střihy a materiály působí přirozeně a elegantně. Dámské punčochy pro plnoštíhlé lichotí každé postavě. Máte plnější tvary? Nahlédněte do kompletní nabídky XXL+.

 • 50225 Size Chart

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.