Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské samodržící punčochy CLASS CONTE 12 denDámské samodržící punčochy CLASS CONTE 12 den

Perfektní na léto nebo společenskou událost! Velmi lehké a tenké samodržící dámské punčochy v luxusním provedení s elegantním květinovým lemem se silikonovými pásky. Punčochy vám nikdy nesklouznou. Punčochy jsou velmi odolné s pružným vláknem (12% elastan). V nabídce v černé a 2 odstínech tělové až do velikosti 4 - L.
Základní cena s DPH
Prodejní cena259 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské tenké samodržící punčochy s elegantním lemem CLASS CONTE 12 den stojí za vyzkoušení!

  Jemné samodržící punčochy Class 12 den mají velmi decentní a elegantní toe část s květinovým lemem a jsou velmi tenké a nenápadné. Vytvářejí dojem 2.kůže. Mají jemně zesílenou špičku pro zachování elegantního vzhledu a dvojitý silikonový pásek pro větší pohodlí. Jsou vyrobené z velmi elastického vlákna Multifibra.

  • ultra tenké punčochy - pouze 12 DENier
  • samodržící s dvojitým silikonovým páskem
  • decentní a elegantní toe část s květinovým vzorem
  • jemně zesílená špice
  • vysoká kvalita s odolným vláknem

  Složení: 87% Nylon, 13% Elastan

   class 40 detail  Class 12 den barva1

  Samodržící dámské punčochy podpoří Vaši kreativitu při volbě oblečení, umocní Vaši ženskost a dovolí vám zvolit si ten kousek, který odhalí Vaše pravé já a osobnost. Nechte volnost svojí fantazii a oblékejte samodržící punčochy vždy, když chcete zapůsobit a cítit se silná.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.