Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské samodržící punčochy s vysokou krajkou AR DESIDERIO Veneziana 20 denDámské samodržící punčochy s vysokou krajkou AR DESIDERIO Veneziana 20 den

Elegantní průhledné samodržící dámské punčochy s vysokým krajkovaným lemem a neviditelně zesílenou špicí o síle 20 DEN. V nabídce v základních odstínech - tělová, černá, choco, bílá.
Základní cena s DPH
Prodejní cena420 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Samodržící punčochy s vysokým krajkovým lemem AR DESIDERIO Veneziana 20 den

  Samodržící punčochy AR Desiderio jsou elegantní hladké punčochy o síle 20 den - tedy průsvitné, transparetní. Punčochy mají neviditelně zesílenou špici a v nabídce jsou v 5 základních odstínech.

  • vysoký krajkovaný lem
  • neviditelně zesílená špice

  Složení: 88% Polyamid, 12% Elastan

   AR Desiderio 20 den 2

  Tabulky velikostí a barev

  Samodržící dámské punčochy podpoří Vaši kreativitu při volbě oblečení, umocní Vaši ženskost a dovolí vám zvolit si ten kousek, který odhalí Vaše pravé já a osobnost. Nechte volnost svojí fantazii a oblékejte samodržící punčochy vždy, když chcete zapůsobit a cítit se silná.

  Zahoďte zábrany a oblečte se podle své chuti! Punčocháče ve větší velikosti se speciálními střihy a materiály působí přirozeně a elegantně. Dámské punčochy pro plnoštíhlé lichotí každé postavě.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.