Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské samodržící punčochy MILENA FIORE 20 den (až do XXL)Dámské samodržící punčochy MILENA FIORE 20 den (až do XXL)

Samodržící dámské punčochy v klasickém provedení s elegantním lemem se silikonovými pásky. Punčochy mají středně vysoký krajkový lem a neviditelně zesílenou špici. Působí velmi elegantně a decentně.V nabídce je naleznete až do velikosti XXL (6).
Základní cena s DPH
Prodejní cena256 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské samodržící punčochy MILENA FIORE 20 den až do velikosti XXL

Samodržící punčochy s krajkovým elegantním lemem. Exkluzivní, smyslné, hladké punčochy mají neviditelně zesílenou špičku pro zachování elegantního vzhledu a dvojitý silikonový pásek pro větší pohodlí. Punčochy jsou vyrobené z odolného vlákna s přídavkem elastanu. V nabídce až do velikosti XXL (6).

  • transparetní punčochy - 20 DENier
  • samodržící lem s luxusní krajkou
  • hladké bez vzoru
  • až do XXL
  • neviditelně zesílená špice
  • odolné vlákno

MILENA 20 den barva1

Složení: 86% Nylon, 14% Elastan


Samodržící dámské punčochy podpoří Vaši kreativitu při volbě oblečení, umocní Vaši ženskost a dovolí vám zvolit si ten kousek, který odhalí Vaše pravé já a osobnost. Nechte volnost svojí fantazii a oblékejte samodržící punčochy vždy, když chcete zapůsobit a cítit se silná.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

0

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin