Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské samodržící punčochy CLASS CONTE 40 denDámské samodržící punčochy CLASS CONTE 40 den

Poloprůhledné samodržící dámské punčochy mají elegantní květinový lem s odolným vláknem Multifibra. Punčochy jsou velmi pružné s vysokým podílem elastanu (16%) a mají zesílenou špici. V nabídce v černé, tělové a šedé barvě až dovelikosti L.
Základní cena s DPH
Prodejní cena284 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské pružné poloprůhledné samodržící punčochy s elegantním lemem CLASS CONTE 40 den stojí za vyzkoušení!

  Klasika, která by neměla chybět ve vašem šatníku v chladnějších dnech. Poloprůhledné samodržící punčochy Class 40 den mají velmi decentní a elegantní květinový samodržící lem. Jsou vyrobené z velmi elastického vlákna Multifibra, které zajišťuje jejich vysokou pružnost (16% elastan).

  • poloprůhledné punčochy - 40 DENier
  • samodržící květinový lem
  • zesílená špice
  • vysoká kvalita s odolným vláknem Multifibra

  Složení: 84% Nylon, 16% Elastan

   class 40 detail  Class 40 den barva1

  Samodržící dámské punčochy podpoří Vaši kreativitu při volbě oblečení, umocní Vaši ženskost a dovolí vám zvolit si ten kousek, který odhalí Vaše pravé já a osobnost. Nechte volnost svojí fantazii a oblékejte samodržící punčochy vždy, když chcete zapůsobit a cítit se silná.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.