Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Filtr

Výrobci
Zvláštní specifikace
Okruh barevnosti
Počet DENier
Velikost
Vlastnosti
Typ punčoch
Provedení
Materiál
Určené pro
Reset
Tisk

Dámské samodržící punčochy CLASS CONTE 40 den

Poloprůhledné pružné samodržící dámské punčochy s elegantním lemem se silikonovými pásky. Punčochy vám nikdy nesklouznou. Punčochy jsou velmi odolné s elastickým vláknem.

Prodejní cena212 Kč
Barva Velikost
Zvolte variantu
Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské poloprůhledné samodržící punčochy s elegantním lemem CLASS CONTE 40 den stojí za vyzkoušení!

Klasika, která by neměla chybět ve vašem šatníku v chladnějších dnech. Poloprůhledné samodržící punčochy Class 40 den mají velmi decentní toe část a jsou velmi elegantní. Punčochy mají neviditelně zesílenou špičku pro zachování elegantního vzhledu a dvojitý silikonový pásek pro větší pohodlí. Jsou vyrobené z velmi elastického vlákna Multifibra, které zajiš´tuje jejich vysokou pružnost.

  • poloprůhledné punčochy - 40 DENier
  • samodržící s dvojitým silikonovým páskem
  • decentní a elegantní toe část
  • neviditelně zesílená špice
  • vysoká kvalita s odolným vláknem Multifibra

Složení: 84% Nylon, 16% Elastan


Samodržící dámské punčochy podpoří Vaši kreativitu při volbě oblečení, umocní Vaši ženskost a dovolí vám zvolit si ten kousek, který odhalí Vaše pravé já a osobnost. Nechte volnost svojí fantazii a oblékejte samodržící punčochy vždy, když chcete zapůsobit a cítit se silná.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

Přečtete si jak nás hodnotí ostatní!

heureka hodnoceni