Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské punčochy s pevnými podvazky Sexy Strip Veneziana 20 den (až do XL)Dámské punčochy s pevnými podvazky Sexy Strip Veneziana 20 den (až do XL)

Punčocháče SEXY STRIP s pevným podvazkovým pasem jsou velmi smyslné a sexy. Punčochy jsou průhledné v matném provedení. V nabídce až do velikosti XL.
Základní cena s DPH
Prodejní cena637 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské punčochy s pevnými podvazky SEXY STRIP Veneziana 20 den až do velikosti XL

  Punčocháče s pevnými podvazky či punčochové kalhoty imitující punčochy na podvazky - to jsou velmi smyslné a ženské punčochy Sexy Strip 20 den od Veneziany. Punčochy mají pevný a pružný pas  z decentní krajky, jsou transparentní (průhledné) s matným vzhledem. V nabídce až do velikosti XL.

  • průhledné - transparentní punčochy - 20 denier
  • imitace punčoch na podvazky
  • pružný krajkový pas
  • matný vzhled
  • až do velikosti XL

  Složení: 87% polyamid, 13% elastan


  Trendy dámské punčocháče dodají Vašemu oblečení osobitý a originální styl. Nebojte se experimentu ani módnosti a buďte svá v každém okamžiku. Módní dámské punčochy Vás nezklamou.

  Punčochy s podvazky se hodí na mnoho příležitostí. Ať již oceníte jejich krásu v soukromí nebo je využijete v v horkém letním dni, vždy se budete při nošení cítit dobře a pohodlně. Punčochy na podvazkový pás jsou smyslné a přitom elegantní.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Punčochy z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

NAŠE HODNOCENÍ

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.