Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Neprůhledné dámské ponožky z mikrovlákna RIA FIORE 60 denNeprůhledné dámské ponožky z mikrovlákna RIA FIORE 60 den

Neprůhledné ponožky z mikrovlákna. Naprostá klasika pro doplnění Vašeho outfitu s celoročním využitím. Ponožky Ria v široké škále odstínů mají neviditelně zesílenou špici a neškrtící lem. Jsou velmi příjemné na celodenní nošení.
Základní cena s DPH
Prodejní cena71 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské neprůhledné ponožky z mikrovlákna RIA FIORE 60 den stojí za vyzkoušení!

  Neprůhledné ponožky o síle 60 DEN. Ponožky mají neviditelně zesílenou špici a neškrtící lem. Jsou vyrobené z mikrovlákna, které zajišťuje jejich měkkost a komfort při celodenním nošení. Využijete v každém ročním období!

  • neprůhledné ponožky o síle 60 DENier
  • mikrovlákno - měkké a hladké
  • neviditelně zesílená špička
  • neškrtící lem

  RIA 60 den barvy1

  Složení: 86% Polyamid, 14% Elastan


  Dámské ponožky mohou být nejen krásné, ale i funkční. Tenké ponožky s masáží chodidla nebo jemné černé silonové ponožky se vzorem - na každý den něco jiného.

  Péče o punčochové zboží

  Jestliže potřebujete punčocháče nebo ponožky rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Punčochy z polyamidu častým praní neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. Samodržící punčocháče perte i s lepícími proužky, odstraníte z nich tak šupinky kůže!

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.