Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Průhledné extra jemné a pružné ponožky EASY 15 den Giulia (2 pack)Průhledné extra jemné a pružné ponožky EASY 15 den Giulia (2 pack)

Extra jemné průhledné ponožky velmi decentního vzhledu s neviditeně zesílenou špicí. Ponožky jsou příjemné pružné (9% elastan). V nabídce v černé a tělové barvě v univerzální velikosti. Balení obsahuje 2 páry ponožek.
Základní cena s DPH
Prodejní cena83 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Průhledné extra jemné pružné ponožky EASY 15 Giulia / 2 páry v balení

  Extra jemné průhledné ponožky velmi decentního vzhledu. Ponožky s obsahem elastanu 9% mají neviditelně zesílenou špici, která umocňuje jejich minimalistický vzhled. V nabídce v základní černé a tělové verzi v univerzální velikosti. Balení obsahuje 2 páry ponožek.

  • průhledné ponožky - 15 DEN
  • extra jemné
  • pružné - podíl elastanu 9%
  • neviditelně zesílená špice - velmi decentní vzhled
  • v balení 2 páry ponožek

  Složení: 91% polyamid, 9% elastan

  marea 40 barva


  Prohlédněte si punčochy a punčocháče, které nabízíme v kategorii samodržících punčoch, punčoch na podvazky, či klasiky, kterou je potřeba zásobit svůj šatník pro každodenní potřebu. Na své si přijdou i ženy plnějších tvarů, pro které máme v nabídce produkty od firmy, která se specializuje na plnoštíhlé postavy až do velikosti 4XL.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

   

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.