Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Průhledné pružné zeštíhlující punčochy se zdravotním podpůrným účinkem E - ACTIVE SOFT CONTE 20 den (až do XL)Průhledné pružné zeštíhlující punčochy se zdravotním podpůrným účinkem E - ACTIVE SOFT CONTE 20 den (až do XL)

Pro tvarování postavy - stehna, břicho a hýždě - si vyberte transparentní funkční dámské punčochy. V nabídce až do velikosti XL! Zeštíhlující punčocháče Vám pomohou cítit se dobře a uvolněně a vaše oblečení vám perfektně sedne. Punčochové kalhoty mají zároveň odstupňovaný kompresní účinek pro úlevu od bolesti lýtek. Jejich nošením snížíte riziko vzniku otoku nohou a křečových žil. Vlákna obsahují vitamín E - důležitý antioxidant pro naše tělo. Punčocháče jsou velmi pružné (18% elastan). V nabídce v 5-ti odstínech až do velikosti XL.
Základní cena s DPH
Prodejní cena177 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Funkční - zeštíhlující velmi pružné punčochy s kompresivním účinkem proti otoku lýtek ACTIVE SOFT CONTE 20 den až do velikosti XL!

  Transparentní - průhledné punčochy s přídavkem vitamínu E - důležitého antioxidantu, který chrání naše buněčné membrány. Punčocháče perfektně vytvarují Vaši postavu a opticky zeštíhlí stehna, hýždě a boky. Punčochové kalhoty mají zároveň odstupňovaný podpůrný účinek a jsou tak ideálním pomocníkem pro prevencí proti vzniku křečových žil, bolestem lýtek a otoku nohou. Punčocháče jsou vhodné pro citlivou pokožku, jsou velmi elastické a příjemné pro celodenní nošení.

  • průhledné punčocové kalhoty - 20 DENier
  • zeštíhlující efekt - stehna, hýždě, břicho
  • podpůrná komprese - prevence proti otokům, bolestem lýtek a vzniku křečových žil
  • s vitamínem E - vhodné pro citlivou pokožku
  • velmi pružné - elastan18%
  • zesílená špice
  • až do velikosti XL, 5 barev

  Pro praní použijte velmi jemný speciální prací prostředek  bez změkčovadel, který zajistí ocranu vláken a funkčnost komprese i po praní.

  Materiál: 82% nylon (polyamid), 18% elastan 

   Active soft 20 detail2  Active soft 20 barva1

  Tabulka velikostí a barevvelmi pružné


  Otékají Vám nohy?


  Funkční punčochy zvýrazní Vaše ženské křivky a pomohou vám skrýt, co je nežádoucí. Nechejte za sebe pracovat zeštíhlující punčocháče a soustřeďte se jen na sebe a svůj okamžik.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.