Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Extra nadměrné průhledné punčochy SUPERSIZE 20 den Glamory (až do 10XL)Extra nadměrné průhledné punčochy SUPERSIZE 20 den Glamory (až do 10XL)

Extra nadměrná velikost punčoch až do velikosti 10XL (konfekce EU 86). Punčochové kalhoty s jemným přídavkem lesku jsou průhledného vzhledu, mají zesílený sed a špičky a všitý přední a zadní klín pro vylepšení komfortu při jejich nošení. Punčocháče se nabízejí ve 2 odstínech tělové barvy a v černé.
Základní cena s DPH
Prodejní cena593 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 2 týdnů
Popis

Extra nadměrné punčochy SUPERSIZE 20 den Glamory až do velikosti 10XL (konfekce až do EU 86)

Punčochové kalhoty Supersize 20 den německé firmy Glamory, která se specializuje na výrobu punčochového zboží pro plnoštíhlé postavy jsou transparentní (průhledné) s přídavkem jemného lesku. Tyto punčochové kalhoty speciálně vyrobené pro plnější postavy, mají zesílený sed, zesílenou špici a všitý přední a zadní klín pro zajištění maximálního pohodlí při jejich nošení. Barevné provedení v černé barvě a 2 odstínech tělové zcela jistě doplní každý outfit. Nabízíme až do konfekční velikosti 10XL (86).

  • průhledné - 20DENier
  • jemný lesk
  • zesílený sed a špice
  • přední a zadní klín
  • až do velikosti 10XL (EU 86)
  • 2 odstíny tělové a černá barva

Supersize 20 barvy

50225 Supersize 40 Size Chart

supersize 20 den d

Složení: 90% polyamid, 10% Elastan

Video produktu: https://www.youtube.com/watch?v=7DDMvNRbx7E

Punčochy jsou od německého výrobce Glamory. Firma se specializuje na výrobu punčochového zboží pro plnoštíhlé postavy včetně pánských punčoch. Produkty jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů kvality a dodávány s kvalitou ochranné známky designéra.


Zahoďte zábrany a oblečte se podle své chuti! Punčocháče ve větší velikosti se speciálními střihy a materiály působí přirozeně a elegantně. Dámské punčochy pro plnoštíhlé lichotí každé postavě.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Punčochy z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

0

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin