Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské tenké punčochy s jemnými křížky EGALITE Fiore 8 den (až do XL)Dámské tenké punčochy s jemnými křížky EGALITE Fiore 8 den (až do XL)

Velmi jemné dámské punčocháče o síle 8 Den se vzorem jemných křížků nabízíme až do velikosti XL (5). Punčochové kalhoty mají neviditelně zesílenou špici a zesílený sed, u velikosti 5 je všitý zadní klín. Díky vyššímu obsahu elastanu jsou pružné a příjemné i při celodenním nošení.
Základní cena s DPH
Prodejní cena209 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské jemné letní punčochové kalhoty se vzorem křížků EGALITE FIORE 8 den až do velikosti XL

  Průhledné a velmi jemné punčochové kalhoty, které by rozhodně neměly chybět ve Vašem šatníku. Punčochové kalhoty se vzorem jemných křížků jsou velmi decentní se sílou vlákna pouze 8 den a vhodné tak i do teplého počasí. Mají zesílenou sedovou část, bavlněný klínek a neviditelně zesílenou špici. U velikosti 5(XL) je všitý zadní klín pr zvýšený komfort při nošení. Punčochy jsou příjemně pružné díky vyššímu obsahu elastanu.

  • velmi jemné průhledné punčochy - 8 DENier
  • decentní vzor s křížky
  • až do velikosti  5(XL)
  • neviditelně zesílená špice
  • zesílená sedová část
  • velikost 3 a 4 bavlněný klínek, velikost 5 zadní klín
  • složení: 90% polyamid, 10% elastan

  egalite 8 denc


  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

NAŠE HODNOCENÍ

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.