Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Poloprůhledné těhotenské punčochy MAMA 40 den GiuliaPoloprůhledné těhotenské punčochy MAMA 40 den Giulia

Poloprůhledné těhotenské punčochové kalhoty se střihem pro podporu bříška. Punčocháče mají neviditelně zesílenou špici a zesílený sed. Díky 10%-mu podílu elastanu jsou příjemně pružné. Mateřské punčocháče pro budoucí maminky o síle vlákna 40 den jsou vhodné pro chladnější dny. V nabídce do velikosti L (4) v přírodní a černé barvě.
Základní cena s DPH
Prodejní cena299 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Poloprůhledné těhotenské punčochové kalhoty MAMA 40 den s podporou pro bříško

  Poloprůhledné těhotenské punčocháče MAMA 40 den od rakouské firmy GIULIA s pohodlným střihem pro podporu bříška. Punčocháče s obsahem elastanu 10% mají neviditelně zesílenou špici a zesílený sed. Jako budoucí maminky je oceníte v chladnějších dnech.

  • poloprůhledné punčochy - 40 DEN
  • podíl elastanu 10%
  • neviditelně zesílená špice
  • zesílený sed
  • vhodné pro chladnější počasí

  Složení: 90% polyamid, 10% elastan

  mama 40 barvy

  mama 40 popis

  Prohlédněte si punčochy a punčocháče, které nabízíme v kategorii samodržících punčoch, punčoch na podvazky, či klasiky, kterou je potřeba zásobit svůj šatník pro každodenní potřebu. Na své si přijdou i ženy plnějších tvarů, pro které máme v nabídce produkty od firmy, která se specializuje na plnoštíhlé postavy až do velikosti 4XL.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

   

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

NAŠE HODNOCENÍ

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.