Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské podkolenky POLA FIORE 15 den (2 pack)Dámské podkolenky POLA FIORE 15 den (2 pack)

Tenké a průhledné podkolenky z nylonu. Naprostá klasika pro doplnění Vašeho outfitu. Podkolenky Pola 15 den mají neviditelně zesílenou špici a neškrtící lem. V balení naleznete 2 páry dámských silonových podkolenek.
Základní cena s DPH
Prodejní cena80 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské nylonové podkolenky POLA FIORE 15 den stojí za vyzkoušení!

  Tenké a průhledné nylonové podkolenky POLA o síle 15 DEN. Nylonové podkolenky mají neviditelně zesílenou špici a neškrtící lem. Nabízíme v široké škále odstínů. Cena za 2 páry.

  • průhledné - transparentní podkolenky o síle 15 DENier
  • neviditelně zesílená špička
  • neškrtící lem
  • v balení 2 páry podkolenek

  POLA 15 den barva 1

  Složení: 86% Nylon, 14% Elastan

  Balení : 2 páry


  Široká škála výběru podkolenek Vám dává možnost vybrat si pro každou příležitost jinou barvu nebo vzor. Dejte svým dnům originalitu a zkoušejte nové a nové vzory!

  Péče o punčochové zboží

  Jestliže potřebujete punčocháče nebo ponožky rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Punčochy z polyamidu častým praní neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. Samodržící punčocháče perte i s lepícími proužky, odstraníte z nich tak šupinky kůže!

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.