Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

Filtr

Výrobci
Zvláštní specifikace
Okruh barevnosti
Počet DENier
Velikost
Vlastnosti
Typ punčoch
Provedení
Materiál
Určené pro
Reset
Tisk

Podpůrné samodržící punčochy 70 DEN OFA BAMBERG

Elegance a zdraví! Luxusní zdravotní samodržící punčochy s elegantní krajkou a podpůrným účinkem o síle 70 DEN s kompresí 10-12mmHg Vám pomohou překonat dlouhý den na jednáních, v práci či na večírcích. Komprese u těchto podpůrných punčoch působí preventivně proti otokům nohou, bolesti lýtek a začínajícím žilním problémům. Jejich nošením podporujete své zdraví! Vaše zdraví pak bude pro Vás zdrojem radosti!
Prodejní cena749 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 2 týdnů
Popis

Podpůrné samodržící punčochy 70 DEN OFA BAMBERG stojí za vyzkoušení!

Exkluzivně pro ženy! Spojení elegance a zdravé prevence!

Luxusní zdravotní samodržící (stehenní) punčochy s podpůrným efektem (kompresí) pro prevenci žilních problémů a otoků nohou od profesionální německé firmy OFA BAMBERG. Punčocháče mají elegantní krajku. Jejich zpracování a vzhled je důkazem, že zdravá prevence nemusí být neatraktivní. Špičková část odpovídá optimálnímu tvaru prstů. Zpracování a vzhled punčoch jsou skutečným spojejím eleganci se zdravou prevencí. Nošením těchto punčoch podporujete své zdraví a zároveň nijak nenaruší váš outfit. Mají jedinečný elegantní design. Jsou ideální pro celodenní nošení - především nepřetržité stání či sezení. Jejich efekt pak oceníte zejména v zaměstnání, na dlouhých jednáních, na cestách... Vaše zdraví pak bude pro Vás zdrojem radosti.

  • vysoká elegance - velmi jemná struktura
  • elegantní krajka, perfektně padnoucí špice
  • poskytují aktivní a pohodlnou preventivní péči proti žilním problémům a unaveným, oteklým nohám
  • podporují funkci svalů
  • jsou ideální pro celodenní nošení
  • oceníte je především při celodenním stání nebo naopak sezení - v zaměstnání, při sportu, na cestách...
  • komprese 70 DEN (cca 10-12 mmHg)
  • řada s podpůrným účinkem
  • řada GILOFA FINE
  • složení: 80% polyamid, 20% elastan

Pro praní použijte velmi jemný speciální prací prostředek bez změkčovadel, který zajistí ochranu vláken a funkčnost komprese i po praní.

Volte vždy větší velikost v případě, že jste na hranici při výběru velikostí! Pro správný efekt komprese je důležité, aby vám dobře seděla pata a komprese nad ní dosedla na správné místo!


Podpůrné lýtkové punčochy fungují především jako prevence proti vzniku otoku a pocitu těžkosti nohou. Nemohou funkčně nahradit zdravotní punčochu I. a vyšší kompresivní třídy, kterou je třeba nosit při již rozvinutých křečových žilách, otoků nohou či na doporučení lékaře. Ovšem jakýkoli typ komprese je lepší než žádná komprese!

Čím vyšší je hodnota DENier, tím vyšší je podporující síla: od výrazné revitalizace až k intenzivnímu podpůrnému efektu. V léčbě žilních onemocnění plní zdravotní podpůrné punčochy preventivní úlohu.


Chtěly byste vyzkoušet něco jiného, než klasické punčochové kalhoty do pasu, ale nechcete nosit podvazky? Pak si určitě zamilujete samodržící punčochy! Samodržící punčochy se Vám nebudou rýsovat v pase ani na bocích pod přiléhavým oblečením. A tak můžete pustit z hlavy obavu, že Vám silonky nadělají na těle faldíky, které jsou pod přiléhavými ihned vidět. Na rozdíl od klasických punčoch se nemusíte zabývat ani podvazky a podvazkovými pásy. Samodržící punčochy jednoduše drží na těle samy. A to není vše! V samodržících punčoškách budete působit ještě více sexy a přitažlivě.

Samodržící dámské punčochy podpoří Vaši kreativitu při volbě oblečení, umocní Vaši ženskost a dovolí vám zvolit si ten kousek, který odhalí Vaše pravé já a osobnost. Nechte volnost svojí fantazii a oblékejte samodržící punčochy vždy, když chcete zapůsobit a cítit se silná.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

heureka2
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin