Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

Filtr

Výrobci
Zvláštní specifikace
Okruh barevnosti
Počet DENier
Velikost
Vlastnosti
Typ punčoch
Provedení
Materiál
Určené pro
Reset
Tisk

Podpůrné punčochové kalhoty 140 DEN OFA BAMBERG

Elegantní a podporující Vaše zdraví! Punčochové kalhoty s podpůrným účinkem Gilofa Fine Ofa Bamberg o síle 140 den s kompresí 15-17 mmHg jsou vhodné především jako prevence proti vzniku křečových žil, bolestem lýtek a otoku nohou. Oceníte je především při dlouhodobém stání nebo sezení, či řízení vozu. Podpůrné punčochové kalhoty jsou tou pravou volbou na začínající žilní problémy!
Prodejní cena941 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 2 týdnů
Popis

Podpůrné punčochové kalhoty 140 DEN OFA BAMBERG stojí za vyzkoušení!

Exkluzivně pro ženy! Spojení elegance a zdravé prevence!

Luxusní zdravotní punčochy s podpůrným efektem pro prevenci žilních problémů a otoků nohou od profesionální německé firmy OFA BAMBERG. Punčocháče mají krajkový sed. Špičková část odpovídá optimálnímu tvaru prstů. Jejich zpracování a vzhled spojuje eleganci se zdravou prevencí. Nošením těchto punčoch podporujete své zdraví a zároveň nijak nenaruší váš outfit. Mají jedinečný elegantní design. Jsou ideální pro celodenní nošení - především nepřetržité stání či sezení. Jejich efekt pak oceníte zejména v zaměstnání, na dlouhých jednáních, na cestách... Vaše zdraví pak bude pro Vás zdrojem radosti.

  • vysoká elegance - velmi jemná struktura
  • krajkový sed, perfektně padnoucí špice
  • poskytují aktivní a pohodlnou preventivní péči proti žilním problémům a unaveným, oteklým nohám
  • podporují funkci svalů
  • jsou ideální pro celodenní nošení
  • oceníte je především při celodenním stání nebo naopak sezení - v zaměstnání, při sportu, na cestách...
  • komprese 140 DEN (cca 15-17 mmHg)
  • řada s podpůrným účinkem
  • řada GILOFA FINE
  • složení: 78% polyamid, 22% elastan

Pro praní použijte velmi jemný speciální prací prostředek bez změkčovadel, který zajistí ochranu vláken a funkčnost komprese i po praní.

Volte vždy větší velikost v případě, že jste na hranici při výběru velikostí! Pro správný efekt komprese je důležité, aby vám dobře seděla pata a komprese nad ní dosedla na správné místo!


Podpůrné lýtkové punčochy fungují především jako prevence proti vzniku otoku a pocitu těžkosti nohou. Nemohou funkčně nahradit zdravotní punčochu I. a vyšší kompresivní třídy, kterou je třeba nosit při již rozvinutých křečových žilách, otoků nohou či na doporučení lékaře. Ovšem jakýkoli typ komprese je lepší než žádná komprese!

Čím vyšší je hodnota DENier, tím vyšší je podporující síla: od výrazné revitalizace až k intenzivnímu podpůrnému efektu. V léčbě žilních onemocnění plní zdravotní podpůrné punčochy preventivní úlohu.


KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

heureka2
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin