Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

Filtr

Výrobci
Zvláštní specifikace
Okruh barevnosti
Počet DENier
Velikost
Vlastnosti
Typ punčoch
Provedení
Materiál
Určené pro
Reset
Tisk

Podpůrné zdravotní podkolenky 70 DEN OFA BAMBERG

Elegance a podpora zdraví! Zdravotní lýtkové punčochy (podkolenky) z řady Gilofa FINE Ofa Bamberg o síle 70 den mají účinnou kompresi 10-12 mmHg. Jejich podpůrný účinek zajišťuje především prevenci proti bolestem lýtek a otoku nohou. Oceníte je zejména v zaměstnání - při dlouhodobém stání nebo sezení, či řízení vozu. Podpůrné kompresní podkolenky jsou tou pravou volbou na začínající žilní problémy!
Prodejní cena403 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 2 týdnů
Popis

Podpůrné zdravotní podkolenky 70 DEN OFA BAMBERG stojí za vyzkoušení!

Exkluzivně pro ženy! Spojení elegance a zdravé prevence!

Luxusní lýtkové zdravotní punčochy(podkolenky) s podpůrným efektem pro prevenci žilních problémů a otoků nohou od profesionální německé firmy OFA BAMBERG. Podkolenky mají velmi jemnou strukturu a extra měkkou manžetu - protiskluzovou a příjemnou na nošení. Špičková část odpovídá optimálnímu tvaru prstů. Jsou ideální pro celodenní nošení. Oceníte je především při celodenním stání nebo naopak sezení - v zaměstnání, při sportu, na cestách...

  • vysoká elegance - velmi jemná struktura
  • extra měkká manžeta - neškrtí a nesklouzává
  • komprese 70 DEN (cca 10-12 mmHg)
  • řada s podpůrným účinkem
  • řada GILOFA FINE
  • složení: 80% polyamid, 20% elastan

Pro praní použijte velmi jemný speciální prací prostředek bez změkčovadel, který zajistí ochranu vláken a funkčnost komprese i po praní.

Volte vždy větší velikost v případě, že jste na hranici při výběru velikostí! Pro správný efekt komprese je důležité, aby vám dobře seděla pata a komprese nad ní dosedla na správné místo!


Podpůrné lýtkové punčochy fungují především jako prevence proti vzniku otoku a pocitu těžkosti nohou. Nemohou funkčně nahradit zdravotní punčochu I. a vyšší kompresivní třídy, kterou je třeba nosit při již rozvinutých křečových žilách, otoků nohou či na doporučení lékaře. Ovšem jakýkoli typ komprese je lepší než žádná komprese!

Čím vyšší je hodnota DENier, tím vyšší je podporující síla: od výrazné revitalizace až k intenzivnímu podpůrnému efektu. V léčbě žilních onemocnění plní zdravotní podpůrné punčochy preventivní úlohu.


KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

heureka1
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin