Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

Filtr

Výrobci
Zvláštní specifikace
Okruh barevnosti
Počet DENier
Velikost
Vlastnosti
Typ punčoch
Provedení
Materiál
Určené pro
Reset
Tisk

Podpůrné těhotenské punčochy 70 DEN OFA BAMBERG

Těhotenské punčocháče s podpůrným účinkem Gilofa Fine Ofa Bamberg o síle 70 den s kompresí 10-12 mmHg jsou vhodné především jako prevence proti vzniku křečových žil, bolestem lýtek a otoku nohou. Oceníte je především při dlouhodobém stání nebo sezení, či řízení vozu. Podpůrné punčochové kalhoty jsou tou pravou volbou na začínající žilní problémy!
Prodejní cena784 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 2 týdnů
Popis

Podpůrné těhotenské punčochy 70 DEN OFA BAMBERG stojí za vyzkoušení!

Punčochy pro budoucí maminky s podpůrným účinkem pro prevenci žilních problémů a otoků nohou. Je známo, že v období těhotenství je žena vystavena většímu riziku vzniku žilního onemocnění. Lékaři proto doporučují nošení podpůrných punčochových kalhot v průběhu celého těhotenství. Snížíte tak únavu nohou, zabráníte jejich otékání, chráníte je proti vzniku křečových žil a celulitidy. Nošením zdravotních punčoch podporujete své zdraví a zároveň nijak nenaruší váš outfit. Jsou ideální pro celodenní nošení.

  • vysoká elegance - velmi jemná struktura
  • poskytují aktivní a pohodlnou preventivní péči proti žilním problémům, vzniku křečových žil a unaveným, oteklým nohám
  • podporují funkci svalů
  • jsou ideální pro celodenní nošení
  • oceníte je především při celodenním stání nebo naopak sezení - v zaměstnání, při sportu, na cestách...
  • komprese 70 DEN (cca 10-12 mmHg)
  • řada s podpůrným účinkem
  • složení: 80% polyamid, 20% elastan

Pro praní použijte velmi jemný speciální prací prostředek bez změkčovadel, který zajistí ochranu vláken a funkčnost komprese i po praní.

Volte vždy větší velikost v případě, že jste na hranici při výběru velikostí! Pro správný efekt komprese je důležité, aby vám dobře seděla pata a komprese nad ní dosedla na správné místo!


Podpůrné lýtkové punčochy fungují především jako prevence proti vzniku otoku a pocitu těžkosti nohou. Nemohou funkčně nahradit zdravotní punčochu I. a vyšší kompresivní třídy, kterou je třeba nosit při již rozvinutých křečových žilách, otoků nohou či na doporučení lékaře. Ovšem jakýkoli typ komprese je lepší než žádná komprese!

Čím vyšší je hodnota DENier, tím vyšší je podporující síla: od výrazné revitalizace až k intenzivnímu podpůrnému efektu. V léčbě žilních onemocnění plní zdravotní podpůrné punčochy preventivní úlohu.


KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

heureka2
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin