Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

Filtr

Výrobci
Zvláštní specifikace
Okruh barevnosti
Počet DENier
Velikost
Vlastnosti
Typ punčoch
Provedení
Materiál
Určené pro
Reset
Tisk

Podpůrné sportovní ponožky GILOFA SPORT Nordic Walking Socks OFA BAMBERG 430 DEN

Sportovní ponožky s podpůrným účinkem o síle 430 den s aktivní kompresí 16-18 mmHg a aktivním vláknem SilverPlus, který má antibakteriální účinky a je účinný i proti zápachu nohou. Podpůrné kompresivní ponožky podporují funkci a regeneraci svalů a kloubů a zlepšují krevní oběh. Ponožky Vám budou skvělým společníkem na Vašich outdoorových aktivitách a nohy budou v pevném objetí!
Prodejní cena506 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 2 týdnů
Popis

Sportovní ponožky GILOFA SPORT Nordic Walking Socks OFA BAMBERG 430 DEN s podpůrným efektem stojí za vyzkoušení!

Podpůrné sportovní ponožky GILOFA SPORT Nordic Walking Socks 430 DEN (cca 16-18 mmHg) z řady GILOFA Sport spadají do I. kompresivní třídy. Poskytují aktivní a pohodlnou preventivní péči proti žilním problémům a unaveným, oteklým nohám. Zároveň podporují funkci a regeneraci svalů, kloubů a vazů a zlepšují krevní oběh. Snižují možnost poranění.

Jsou vyrobené z materiálu SilverPlus ®, jež účinkuje jako prevence proti vzniku bakterií a zápachu nohou. Ten zajišťuje odvod vlhkosti směrem ven, umožňuje nohám dýchat a ty pak zůstavají v suchém prostředí. Podkolenky mají pohodlné polstrování v oblasti chodidla.

  • obsahují vlákno SilverPlus ® - prevence proti vzniku bakterií a zápachu nohou
  • podpora chodidla - pohodlné polstrování
  • podporují funkci a regeneraci svalům kloubů, vazů
  • zlepšují krevní oběh
  • poskytují aktivní a pohodlnou preventivní péči proti žilním problémům a unaveným, oteklým nohám
  • komprese 430 DEN (cca 16-18 mmHg)
  • řada s podpůrným účinkem
  • složení: 20 % polypropylen, 70 % polyamid, 10 % elastan

Pro praní použijte velmi jemný speciální prací prostředek bez změkčovadel, který zajistí ochranu vláken a funkčnost komprese i po praní.

Volte vždy větší velikost v případě, že jste na hranici při výběru velikostí! Pro správný efekt komprese je důležité, aby vám dobře seděla pata a komprese nad ní dosedla na správné místo!


Podpůrné lýtkové punčochy fungují především jako prevence proti vzniku otoku a pocitu těžkosti nohou. Nemohou funkčně nahradit zdravotní punčochu I. a vyšší kompresivní třídy, kterou je třeba nosit při již rozvinutých křečových žilách, otoků nohou či na doporučení lékaře. Ovšem jakýkoli typ komprese je lepší než žádná komprese!

Čím vyšší je hodnota DENier, tím vyšší je podporující síla: od výrazné revitalizace až k intenzivnímu podpůrnému efektu. V léčbě žilních onemocnění plní zdravotní podpůrné punčochy preventivní úlohu.


KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin