Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Zdravotní podkolenky s podpůrnou kompresí TRAVEL FIRM 20 den FioreZdravotní podkolenky s podpůrnou kompresí TRAVEL FIRM 20 den Fiore

Průhledné zdravotní podkolenky Travel firm o síle 20 den s kompresí 11-14 mmHg a podpůrným účinkem jsou vhodné především jako prevence proti bolestem lýtek a otoku nohou. Oceníte je především v zaměstnání - při dlouhodobém stání nebo sezení, či řízení vozu. Své uplatnění naleznou u manažerů, zdravotníků, řidičů, prodavačů, úředníků, při dlouhém cestování nebo letu či pro těhotné ženy... Podpůrné kompresní podkolenky jsou tou pravou volbou na začínající žilní problémy či jako prevenci pro jejich samotný vznik.
Základní cena s DPH
Prodejní cena151 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 2 týdnů
 • Zdravotní podkolenky s antibakteriální úpravou Travel firm 20 den s podpůrným kompresním účinkem

  Podkolenky pro prevenci žilních problémů a otoků nohou - zdravotní lýtkové punčochy Travel firm o síle 20 den jsou transparentní a zcela decentní podkolenky s podpůrným účinkem a kompresí 11-14 mmHg. Antibakteriální ochrana Silver Fresh Technology obsahující molekuly stříbra zabraňuje množení bakterií a udržuje pokožku svěží po celý den.

  Jak funguje komprese? Zatímco krev obohacená kyslíkem putuje i díky gravitaci směrem dolů téměř sama, zpětný tok je poněkud obtížnější. Při chůzi lýtkové svaly podporují žíly v jejich práci při čerpání krve zdola zpět k srdci, nicméně při dlouhém sezení nebo stání je tento proces pro žíly velice náročný. Vznikají tak otoky nohou a pocit jejich tíže. Podpůrné lýtkové punčochy poskytují zdravotně účinnou prevenci proti těmto problémům. Vaše nohy se znovu budou cítit svěžeji po dlouhém pracovním nebo cestovním dni.

  • poskytují aktivní a pohodlnou preventivní péči proti žilním problémům a unaveným, oteklým nohám
  • podporují funkci svalů
  • jsou ideální pro celodenní nošení
  • oceníte je především při celodenním stání nebo naopak sezení - v zaměstnání, při sportu, na cestách...
  • komprese 11-14 mmHg)
  • antibakteriální ochrana
  • řada s podpůrným účinkem
  • složení: 80% polyamid, 20% elastan

  Travel firm 20 den b

  Pro praní použijte velmi jemný speciální prací prostředek bez změkčovadel, který zajistí ochranu vláken a funkčnost komprese i po praní.


  Podpůrné lýtkové punčochy fungují především jako prevence proti vzniku otoku a pocitu těžkosti nohou. Nemohou funkčně nahradit zdravotní punčochu II. a vyšší kompresivní třídy, kterou je třeba nosit při již rozvinutých křečových žilách, otoků nohou či na doporučení lékaře. Ovšem jakýkoli typ komprese je lepší než žádná komprese!

  V léčbě žilních onemocnění plní zdravotní podpůrné punčochy preventivní úlohu.


Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.