Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské samodržící síťované punčochy s pevnými podvazky PASSION FIORE 20 denDámské samodržící síťované punčochy s pevnými podvazky PASSION FIORE 20 den

Luxusní síťované dámské punčochy s netradičním střihem. Punčochy s pevným podvazkovým pasem budou rozhodně originalitou ve Vašem šatníku. Díky vyššímu podílu elastanu jsou příjemně pružné.
445 Kč
Základní cena s DPH
Prodejní cena312 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské síťované punčochy s pevnými podvazky PASSION FIORE 20 den

  Exkluzivní punčochy s pevným podvazkovým pasem Passion jsou díky vyššímu podílu elastanu příjemně pružné.

  PASSION 20 den barva1

  Složení: 82% Nylon, 18% Spandex


  Nejste přiznivkyní klasických punčoch do pasu? Mrkněte do naší nabídky punčoch na podvazky, INTIM řady či širší nabídky punčoch s pevnými podvazky. Možná vás zaujmou i samodržící. Máme slabé, teplé, síťované... na co máte chuť. Na své si přijdou i ženy s plnějšími křivkami, nebo zimomřiví pánové.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

   

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.