Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské luxusní samodržící punčochy s puntíkatým vzorem CATHERINE Fiore 20 denDámské luxusní samodržící punčochy s puntíkatým vzorem CATHERINE Fiore 20 den

Luxusní dámské samodržící punčochy o síle 20 DEN s puntíkatým vzorem v provedení černých punčoch s třešňově červenou krajkou. Punčochy, které podtrhnou vaši ženskost a nenechají muže chladnými. Jsou vhodné jako dárek - balené v dárkové krabičce.
Základní cena s DPH
Prodejní cena675 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Luxusní dámské samodržící punčochy s puntíky Catherine 20 den s kontrastní rudou krajkou

  Samodržící punčochy Catherine o síle vlákna 20 DENier s puntíky a luxusní kontrastní rudou krajkou. Punčochy mají neviditelně zesílenou špici. Jsou balené v dárkové krabičce.

  • samodržící punčochy - 20 denier
  • kontastní středně vysoká třešňově červená krajka
  • vzor s puntíky
  • neviditelně zesílená špice
  • dárkové provedení

  Složení: 90% polyamid, 10% elastan

  Catherine 20 den c


  Samodržící dámské punčochy podpoří Vaši kreativitu při volbě oblečení, umocní Vaši ženskost a dovolí vám zvolit si ten kousek, který odhalí Vaše pravé já a osobnost. Nechte volnost svojí fantazii a oblékejte samodržící punčochy vždy, když chcete zapůsobit a cítit se silná.

  Chtěly byste vyzkoušet něco jiného, než klasické punčochové kalhoty do pasu, ale nechcete nosit podvazky? Pak si určitě zamilujete samodržící punčochy! Samodržící punčochy se Vám nebudou rýsovat v pase ani na bocích pod přiléhavým oblečením. A tak můžete pustit z hlavy obavu, že Vám silonky nadělají na těle faldíky, které jsou pod přiléhavými ihned vidět. Na rozdíl od klasických punčoch se nemusíte zabývat ani podvazky a podvazkovými pásy. Samodržící punčochy jednoduše drží na těle samy. A to není vše! V samodržících punčoškách budete působit ještě více sexy a přitažlivě.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.