Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské punčocháče ZODIAC Fiore 30 denDámské punčocháče ZODIAC Fiore 30 den

Punčochové kalhoty se vzorem astrologických symbolů znamení zvěrokruhu na jemné síťovině mají sílu vlákna 30 DENier. Punčocháče mají neviditelně zesílenou špici a nezesílený sed a díky vyššímu podílu elastanu jsou příjemně pružné. Jsou bezvadným doplňkem k celočernému outfitu.
Základní cena s DPH
Prodejní cena259 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské punčochové kalhoty ZODIAC Fiore 30 den se vzorem symbolů zvěrokruhu

  Punčochové kalhoty se vzorem astrologických symbolů zvěrokruhu na jemné síťovině jsou výrazným doplňkem pro Vás celočerný outfit. Punčocháče o síle 30 den mají neviditeně zesílenou špici a nezesílený sed. Díky vyššímu podílu elastanu jsou příjemně pružné a příjemné i při celoidenním nošení.

  • 30 DENier
  • vzor s astrologickým symboly znamení zvěroktuhu
  • nezesílený sed
  • neviditelně zesílená špice
  • elastické

  složení: 85% polyamid, 15% elastan


  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

NAŠE HODNOCENÍ

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.