Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské jemné punčochy s černými puntíky VALENTINE Veneziana 12 den (až do XL)Dámské jemné punčochy s černými puntíky VALENTINE Veneziana 12 den (až do XL)

Lehké průsvitné dámské punčochy s jemnými puntíky v kontrastním tónu mají zesílenou špici a nezesílený sed. Punčocháče Valentine 12 den působí velmi jemným dojmem. V nabídce až do velikosti XL (5).
Základní cena s DPH
Prodejní cena204 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Lehké punčochové kalhoty s jemnými puntíky VALENTINE 12 den až do velikosti XL

Velmi decentní průsvitné punčochové kalhoty o síle 12 DENier se vzorem s jemnými puntíky v kontrastním černém tónu, Punčochové kalhoty mají zesílenou špici a nezesílený sed. U velikosti XL (5) je všitý zadní klín pro zvýšení komfortu při nošení.

  • transparentní průhledné punčochy - 12 DENier
  • vzor s puntíky
    • tělová punčocha s černými puntíky
    • černá punčochy s černým puntíky
  • zesílená špice
  • nezesílený sed
  • velikost 3 a 4 bavlněný klínek
  • u vel.XL (5) všitý zadní klín

složení: 88% polyamid, 12% elastan

valentine 12 den b


Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

0

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin