Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské punčocháče TATE MODERN FIORE 20 denDámské punčocháče TATE MODERN FIORE 20 den

Dámské punčochové kalhoty s kostkovaným vzorem tvořeným tenkými čarami, který je moderním a originálním designem v konzervativním stylu. Punčochové kalhoty mají neviditelně zesílenou špici a nezesílený sed. Lze je nosit každý den do kanceláře, na výstavu, do galerie nebo do muzea. Díky originálnímu designu nikdy nezůstanete bez povšimnutí.
Základní cena s DPH
Prodejní cena213 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské punčocháče TATE MODERN Fiore 20 den s tenkými liniemi do vzoru kostky

  Průhledné punčochové kalhoty s kostkovaným vzorem tvořeným tenkými čarami pro milovnice konzervativního stylu. Punčochové kalhoty mají nezesílenou sedovou část, komfortní ploché švy, bavlněný klínek a neviditelně zesílenou špici.

  • transparentní průhledné punčochy - 20 DENier
  • kostkovaný vzor tvořený tenkými čarami
  • ploché švy
  • neviditelně zesílená špice
  • nezesílená sedová část
  • velikost 3 a 4 bavlněný klínek

  tate modern 20c

  složení: 90% polyamid, 10% elastan

  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

NAŠE HODNOCENÍ

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.