Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Extra nadměrné průhledné punčochy SUPERSIZE 20 den Glamory (až do 10XL)Extra nadměrné průhledné punčochy SUPERSIZE 20 den Glamory (až do 10XL)

Extra nadměrná velikost punčoch až do velikosti 10XL (konfekce EU 86). Punčochové kalhoty s jemným přídavkem lesku jsou průhledného vzhledu, mají zesílený sed a špičky a všitý přední a zadní klín pro vylepšení komfortu při jejich nošení. Punčocháče se nabízejí ve 2 odstínech tělové barvy a v černé.
Základní cena s DPH
Prodejní cena593 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 2 týdnů
 • Extra nadměrné punčochy SUPERSIZE 20 den Glamory až do velikosti 10XL (konfekce až do EU 86)

  Punčochové kalhoty Supersize 20 den německé firmy Glamory, která se specializuje na výrobu punčochového zboží pro plnoštíhlé postavy jsou transparentní (průhledné) s přídavkem jemného lesku. Tyto punčochové kalhoty speciálně vyrobené pro nadměrné postavy, mají zesílený sed, zesílenou špici a všitý přední a zadní klín pro zajištění maximálního pohodlí při jejich nošení. Barevné provedení v černé barvě a 2 odstínech tělové zcela jistě doplní každý outfit. Nabízíme až do konfekční velikosti 10XL (86).

  poznámka: jejich teplejší variantou je model SUPERSIZE 40 den v poloprůhledné verzi a vyšším podílem elastanu (20%).

  • průhledné - 20DENier
  • jemný lesk
  • zesílený sed a špice
  • přední a zadní klín
  • pružné - 10% elastan
  • až do velikosti 10XL (EU 86)
  • 2 odstíny tělové a černá barva
  Supersize 20 barvy supersize 20 den d

  Složení: 90% polyamid, 10% Elastan

  Punčochy jsou od německého výrobce Glamory. Firma se specializuje na výrobu punčochového zboží pro plnoštíhlé postavy včetně pánských punčoch. Produkty jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů kvality a dodávány s kvalitou ochranné známky designéra. Mrkněte na naši nabídku punčoch XXL+, určitě si vyberete, ať už jste příznivkyní punčoch samodržících , na podvazky nebo s pevnými podvazky či klasických do pasu, nebo ráda zaexperimentujete se řadou Intim. V naší nabídce naleznete i pučochy pro preventivní řešení křečových žil a bolesti lýtek formou komprese I. kompresivní třídy - tedy punčoch s podpůrným účinkem.


  Zahoďte zábrany a oblečte se podle své chuti! Punčocháče ve větší velikosti se speciálními střihy a materiály působí přirozeně a elegantně. Dámské punčochy pro plnoštíhlé lichotí každé postavě. Máte plnější tvary? Nahlédněte do kompletní nabídky XXL+.

 • 50222 Size Chart

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.