Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské punčocháče s imitací podvazků SUBLIME FIORE 30 den (až do XL)Dámské punčocháče s imitací podvazků SUBLIME FIORE 30 den (až do XL)

Obyčejné punčocháče se smyslným vzorem podvazkového pasu. Minimalistický design těchto punčoch je velmi čistý, propracovaný a prezentovaný na tenké elegantní síťovině. Rafinované dámské punčochové kalhoty v designu imitace podvazků mají neviditelně zesílenou špici a v nabídce je naleznete až do velikosti XL (5).
Základní cena s DPH
Prodejní cena273 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské punčocháče SUBLIME Fiore 30 den s imitací vzoru podvazků

  Punčochové kalhoty se vzorem imitace podvazkového pásu SUBLIME 30 den vyrobené z lehké elegantní síťoviny zvýrazní čistou dokonalost. Mají velmi jednoduchý design podtržený nezesíleným sedem a neviditelně zesílenou špicí. V nabídce až do velikosti XL (5).

  • 30 DENier
  • vzor imitace podvazků
  • elegantní tenká síťovina
  • nezesílený sed
  • neviditelně zesílená špice
  • až do velikosti XL

  složení: 90% polyamid, 10% elastan


  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.