Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

Filtr

Výrobci
Zvláštní specifikace
Typ ošetření Allpresan
Obsah urey Allpresan
Obsah balení Allpresan
Typ produktu Allpresan
Řada Allpresan
Okruh barevnosti
Počet DENier
Velikost
Typ punčoch
Vlastnosti
Provedení
Materiál
Určené pro
Typ vůně
Typ ochranné stélky do obuvi
Vlastnosti ochranné stélky do obuvi
Reset
Tisk

Dámské punčochy SOFIE 130 den ANNES

Matné klasické punčocháče, nebo chcete-li obyčejné punčochové kalhoty na každý den. Punčochy s podílem elastanu a odolným vláknem, které zajišťuje jejich pružnost a delší živostnost. Punčocháče jsou vyrobené z mikrovlákna a jsou velmi příjemné na nošení.
Prodejní cena241 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské teplé punčochy SOFIE 130 den ANNES stojí za vyzkoušení!

Punčochové kalhoty SOFIE 130 den Annes vyrobené z vysoce kvalitních vláken ve 3D technologii s velkým obsahem elastanu jsou velmi pružné. jsou vyrobené z mikrovlákna, které zajišťuje jejich měkkost a komfort při nošení. Punčocháče jsou matné a neprůhledné. Mají bavlněný klín a ploché švy. Poskytují dostatek tepla a komfortu v chladných i mrazivých dnech.

  • neprůhledné punčocháče - 130 DENier
  • matný vzhled
  • měkké - mikrovlákno 
  • velmi pružné - elastan
  • ploché švy
  • velmi hřejivé

Materiál: 86% nylon (polyamid), 11% elastan, 3% bavlna


Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

heureka2
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin