Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

Filtr

Výrobci
Zvláštní specifikace
Okruh barevnosti
Počet DENier
Velikost
Vlastnosti
Typ punčoch
Provedení
Materiál
Určené pro
Reset
Tisk

Dámské punčochy SOFIE 130 den ANNES

Matné klasické punčocháče, nebo chcete-li obyčejné punčochové kalhoty na každý den. Punčochy s podílem elastanu a odolným vláknem, které zajišťuje jejich pružnost a delší živostnost. Punčocháče jsou vyrobené z mikrovlákna a jsou velmi příjemné na nošení.
Prodejní cena241 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské teplé punčochy SOFIE 130 den ANNES stojí za vyzkoušení!

Punčochové kalhoty SOFIE 130 den Annes vyrobené z vysoce kvalitních vláken ve 3D technologii s velkým obsahem elastanu jsou velmi pružné. jsou vyrobené z mikrovlákna, které zajišťuje jejich měkkost a komfort při nošení. Punčocháče jsou matné a neprůhledné. Mají bavlněný klín a ploché švy. Poskytují dostatek tepla a komfortu v chladných i mrazivých dnech.

  • neprůhledné punčocháče - 130 DENier
  • matný vzhled
  • měkké - mikrovlákno 
  • velmi pružné - elastan
  • ploché švy
  • velmi hřejivé

Materiál: 86% nylon (polyamid), 11% elastan, 3% bavlna


Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

heureka2
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin