Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské punčochy s puntíky na jemně síťovaném vzoru PUNTINI Veneziana 20 den (až do XL)Dámské punčochy s puntíky na jemně síťovaném vzoru PUNTINI Veneziana 20 den (až do XL)

Dámské punčocháče s puntíky na jemně síťovaném vzoru jsou transaparetního vzhledu o síle 20 den. Punčochové kalhoty mají neviditelně zesílenou špici, nezesílený sed a díky vyššímu obsahu elastanu jsou příjemně pružné. Nabízíme je v barvě černé a šedé a v přírodním tonu až do velikosti 5 - XL.
Základní cena s DPH
Prodejní cena281 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Puntíkaté punčochové kalhoty na jemně síťovaném vzoru PUNTINI 20 den až do velikosti XL

  Průsvitné punčochové kalhoty o síle 20 DENier s puntíky posetými na jemně síťovaném vzoru. Punčochové kalhoty mají neviditelně zesílenou špici a nezesílený sed a díky vyššímu podílu elastanu jsou příjemné na nošení. V nabídce až do velikosti XL (5) v odstínu přírodním, černé a šedé.

  • průhledné punčochy - 20 DENier
  • jemná síťovina s puntíky
  • neviditelně zesílená špice
  • nezesílený sed
  • pružné - 12% elastan
  • až do velikosti XL

  Puntini 20 den c

  Puntini 20 den b

  složení: 85% polyamid, 12% elastan, 3% bavlna (klínek)


  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.