Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské ECO punčochy z biologicky odbouratelného vlákna ECCOLA 20 den (až do XL)Dámské ECO punčochy z biologicky odbouratelného vlákna ECCOLA 20 den (až do XL)

Průhledné dámské punčocháče ze 100% biologicky rozložitelné, recyklovatelné a obnovitelné příze Amni Soul Eco®. V nabídce až do velikosti XL! Kromě toho, že nošením tohoto produktu podpoříte ochranu naší planety vás punčochy překvapí svou měkkostí, pohodlím a prodyšností. Příze Amni Soul Eco® se nemačká a rychle schne. Punčocháče mají zesílený sed (u velikosti 5 zadní klín pro zvýšení pohodlí při nošení) a neviditelně zesílenou špici. Ekologičnost výrobku je podtržena i dodáním produktu v recyklovatelném obalu.
343 Kč
Základní cena s DPH
Prodejní cena240 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské pružné ECO průhledné punčocháče z biologicky odbouratelného vlákna ECCOLA 20 den až do velikosti XL!

  Průhledné punčochové kalhoty, které by rozhodně neměly chybět milovnicím naší planety. Punčocháče jsou vyrobené ze 100% biologicky rozložitelné, recyklovatelné a obnovitelné příze Amni Soul Eco®, která je vhodná jak pro využití, tak pro recyklaci. V samotném výrobním procesu také nevyžaduje mnoho vody, což přináší další výhody pro životní prostředí. Punčocháče mají zesílený sed (u vel.5 zadní klín) a neviditelně zesílenou špici. Vlákno Amni Soul Eco® je velmi měkké a prodyšné, nemačká se a rychle schne. V nabídce až do velikosti XL (5). Výrobek má 100% ekologický obal - vyrobený z recyklované lepenky Kraft.

  • průhledné punčochy - 20 DEN
  • odbouratelná příze Amni Soul Eco®
  • měkké
  • nemačkají se
  • rychleschnoucí
  • pružné
  • až do velikosti 5 (XL) 
  • neviditelně zesílená špice
  • zesílený sed
  • velikost 3 a 4 bavlněný klínek, velikost 5 zadní klín

  složení: 86% Amni Soul Eco, 14% elastan

  Teplejší verze stejného produktu: ECCOLA 50 den


  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.