Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské letní punčochy s UV filtrem SUNLIGHT GIULIA 12 den (až do XL)Dámské letní punčochy s UV filtrem SUNLIGHT GIULIA 12 den (až do XL)

Téměř neviditelné a průhledné dámské punčochy s UV filtrem ve vláknech pro ochranu vaší pokožky. Perfektně jemně sladí barvu Vaší kůže a můžete si je tak dopřát i v horkých letních dnech. Punčochové kalhoty o síle 12 den mají neviditelně zesílenou špici, ploché švy a nezesílený sed a působí tak velmi decentním, luxusním a elegantním vzhledem.
Základní cena s DPH
Prodejní cena213 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské letní průhledné punčocháče s UV filtrem SUNLIGHT 12 den až do velikosti XL!

  Skvělý letní tip! Punčochové kalhoty, které se vyznačují především UV ochranou vaší pokožky. Navíc perfektně a diskrétně sladí Vaši barvu kůže  a i v horkých dnech podtrhnou Váš elegentní outfit. Punčocháče jsou velmi lehké a tenké, téměř neviditelné, s přiléhavým komfortním pasovým lemem a síle vlákna pouze 12 DENier. Punčocháče mají komfortní ploché švy, bavlněný klínek a neviditelně zesílenou špici. Punčochy nemají zesílený sed a jsou tak velmi diskrétní.Jsou deální pro každodenní nošení nebo do společnosti. Dopřát si je mohou i ženy ve velikosti XL. Punčochy se nabízejí ve 3 přírodních odstínech a velikosti S - XL (2-5).

  • ultratenké, lehké a průhledné punčochy - pouze 12 DENier
  • skvělé do teplého a horkého počasí
  • UV filtr ve vláknech - ochrana pokožky
  • ploché švy
  • nezesílený sed
  • neviditelně zesílená špice
  • 3 přírodní odstíny
  • až do velikosti XL

  složení: 86% polyamid, 13% elastan, 1% bavlna (klínek)

  SUNlight 12 1 barvy1
   
  Sunlight 12 popis 

  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.