Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Pružné dámské punčocháče s lycrou a se vzorovaným sedem BIKINI Conte 20 denPružné dámské punčocháče s lycrou a se vzorovaným sedem BIKINI Conte 20 den

Transparentní průhledné dámské punčochové kalhoty s lycrou o síle 20 den se zesíleným elegantním vzorem v kalhotkové části. Punčochové kalhoty nabízíme v základním odstínu tělové a černé. Punčocháče mají elegantně vyvzorovanou zesílenou kalhotkovou část (sed) a špici. Díky vysokému podílu elastanu jsou pružné a pohodlné pro každodenní nošení.
Základní cena s DPH
Prodejní cena160 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské pružné průhledné punčochy BIKINI 20 den s lycrou a decentně vzorovaným zesíleným sedem

  Průhledné punčochové kalhoty BIKINI 20 den jsou nezbytným doplňkem vašeho každodenního šatníku. Díky vyššímu podílu lycry (elastanu) jsou pružné a pohodlné pro celodenní nošení. Punčochové kalhoty působí velmi žensky - mají decentně vzorovaný zesílený sed v imitaci kalhotek a ploché švy. Jejich životnost prodlouží i zesílené špice.

  • průhledné punčochy - 20 DEN
  • zesílená špice
  • zesílený vzorovaný sed - imitace kalhotek
  • vysoký podíl elastanu - pružné

  složení: 87% nylon(polyamid), 13% elastan

   bikini 20 cd  solo 15 barvy

  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.