Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

Filtry

Výrobci
Typ ošetření Allpresan
Obsah urey Allpresan
Obsah balení Allpresan
Typ produktu Allpresan
Řada Allpresan
Okruh barevnosti
Počet DENier
Velikost
Vlastnosti
Typ punčoch
Provedení
Materiál
Určené pro
Reset

Dámské poloprůhledné punčochy NINA FIORE 40 den (až do XXL)

NINA 40 den
NINA 40 den_barvy2020
NINA 40 den_a


Dámské poloprůhledné punčochy NINA FIORE 40 den (až do XXL)

Poloprůhledné dámské punčochy v 5 odstínech až do vel. XXL (6)! Klasické punčocháče, nebo chcete-li obyčejné punčochové kalhoty na každý den jsou vhodné i pro plnější postavy. Jsou polomatného vzhledu, mají neviditelně zesílenou špici a zesílený sed. Jsou vyrobené technologií 1 vlákna, která zajišťuje zvýšenou odolnost punčoch. Punčochy jsou velmi měkké a oblíbené, vhodné pro celodenní nošení.
Základní cena s DPH
Prodejní cena115 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské poloprůhledné punčochy NINA FIORE 40 den až do velikosti XXL stojí za vyzkoušení!

Poloprůhledné punčochové kalhoty polomatného vzhledu, které by rozhodně neměly chybět ve Vašem šatníku! V nabídce si vyberete z 5 odstínů a 5 velikostí a to až do velikosti XXL (6). Punčochy jsou pružné, mají bavlněný klínek pro velikost 3 a 4 a zadní větší klín pro velikost 5 a 6 (XL a XXL). Punčochové kalhoty mají neviditelně zesílenou špici a zesílený sed. Punčocháče jsou ideální pro každodenní nošení i do společnosti a vhodné i pro plnoštíhlé postavy.

  • poloprůhledné punčochy - 40 DEN
  • polomatný vzhled
  • až do velikosti 6 (XXL) - vhodné i pro plnoštíhlé postavy
  • neviditelně zesílená špice
  • zesílený sed
  • velikost 3 a 4 bavlněný klínek, velikost 5 a 6 zadní klín
  • složení: 86% nylon(polyamid), 14% spandex

NINA 40 den ikony


Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.


KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

0

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin