Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské poloprůhledné punčochy NINA FIORE 40 den (až do XXL)Dámské poloprůhledné punčochy NINA FIORE 40 den (až do XXL)

Poloprůhledné dámské punčochy v 5 odstínech až do vel. XXL (6)! Klasické punčocháče, nebo chcete-li obyčejné punčochové kalhoty na každý den jsou vhodné i pro plnější postavy. Jsou polomatného vzhledu, mají neviditelně zesílenou špici a zesílený sed. Jsou vyrobené technologií 1 vlákna, která zajišťuje zvýšenou odolnost punčoch. Punčochy jsou velmi měkké a oblíbené, vhodné pro celodenní nošení.
Základní cena s DPH
Prodejní cena182 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské poloprůhledné punčochy NINA FIORE 40 den až do velikosti XXL stojí za vyzkoušení!

  Poloprůhledné punčochové kalhoty polomatného vzhledu, které by rozhodně neměly chybět ve Vašem šatníku! V nabídce si vyberete z 5 odstínů a 5 velikostí a to až do velikosti XXL (6). Punčochy jsou pružné, mají bavlněný klínek pro velikost 3 a 4 a zadní větší klín pro velikost 5 a 6 (XL a XXL). Punčochové kalhoty mají neviditelně zesílenou špici a zesílený sed. Punčocháče jsou ideální pro každodenní nošení i do společnosti a vhodné i pro plnoštíhlé postavy.

  • poloprůhledné punčochy - 40 DEN
  • polomatný vzhled
  • až do velikosti 6 (XXL) - vhodné i pro plnoštíhlé postavy
  • neviditelně zesílená špice
  • zesílený sed
  • velikost 3 a 4 bavlněný klínek, velikost 5 a 6 zadní klín
  • složení: 86% nylon(polyamid), 14% elastan

  NINA 40 den ikony


  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.


Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.