Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Poloprůhledné pružné dámské punčocháče s lycrou se vzorovaným sedem BIKINI Conte 40 denPoloprůhledné pružné dámské punčocháče s lycrou se vzorovaným sedem BIKINI Conte 40 den

Poloprůhledné pružné dámské punčochové kalhoty s lycrou o síle 40 den se zesíleným vzorem v kalhotkové části. Punčochové kalhoty nabízíme v základním odstínu tělové a černé. Punčocháče mají vzorovaný zesílený sed a špici. Vyšší podíl elastanu zajišťuje jejich pružnost a pohodlí při celodenním nošení. Jsou vhodné do chladnějšího počasí.
Základní cena s DPH
Prodejní cena172 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské poloprůhledné pružné punčochy BIKINI 40 den s lycrou a se zesílenými vyvzorovanými kalhotkami

  Poloprůhledné punčochové kalhoty BIKINI 40 den jsou nezbytným doplňkem vašeho podzimního šatníku. Punčochové kalhoty působí velmi žensky - mají zesílený sed v imitaci kalhotek. Jejich životnost prodlouží zesílené špice. Díky vysokému podílu elastanu jsou velmi pružné a příjemné pro celodenní nošení. Punčocháče jsou vhodné do chladného počasí.

  • poloprůhledné punčochy - 40 DEN
  • zesílená špice
  • zesílený vzorovaný sed - imitace kalhotek
  • vyšší podíl elastanu - pružné

  složení: 84% nylon(polyamid), 16% elastan

   bikini 40 cd  solo 15 barvy

  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.