Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Poloprůhledné pružné punčochy z mikrovlákna SAMBA 40 den Giulia (až do XL)Poloprůhledné pružné punčochy z mikrovlákna SAMBA 40 den Giulia (až do XL)

Poloprůhledné punčochové kalhoty jsou skvělou volbou pro chladnější dny. Punčochové kalhoty mají decentní vzhled o síle vlákna 40 den a jsou vyrobené 3D technologií z mikrovlákna. Mají neviditelně zasílenou špici a nezesílený sed. V nabídce až do velikosti XL v 15 hřejivých odstínech.
Základní cena s DPH
Prodejní cena163 Kč
Velikost
Barva
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Poloprůhledné punčochové kalhoty SAMBA 40 den až do velikosti XL v 15-ti odstínech

Poprůhledné punčocháče SAMBA 40 den od rakouské firmy GIULIA oceníte zejména v chladnějších dnech. Punčocháče s obsahem elastanu 8% mají neviditelně zesílenou špici a v nabídce je naleznete až do velikosti XL (5) v 15-ti hřejivých odstínech. Punčocháče mají velmi decentní vzhled.

  • poloprůhledné punčochy - 40 DEN
  • podíl elastanu 8%
  • mikrovlákno
  • decentní vzhled
  • neviditelně zesílená špice
  • nezesílený sed
  • až do velikosti XL

Složení: 92% polyamid, 8% elastan

samba 40 barvy

Prohlédněte si punčochy a punčocháče, které nabízíme v kategorii samodržících punčoch, punčoch na podvazky, či klasiky, kterou je potřeba zásobit svůj šatník pro každodenní potřebu. Na své si přijdou i ženy plnějších tvarů, pro které máme v nabídce produkty od firmy, která se specializuje na plnoštíhlé postavy až do velikosti 4XL.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

 

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

0

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin