Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

Filtr

Výrobci
Typ ošetření Allpresan
Obsah urey Allpresan
Obsah balení Allpresan
Typ produktu Allpresan
Řada Allpresan
Okruh barevnosti
Počet DENier
Velikost
Vlastnosti
Typ punčoch
Provedení
Materiál
Určené pro
Typ vůně
Reset
Tisk

Neprůhledné dvoubarvené dámské punčocháče DUET Conte 60 den

Neprůhledné dvoubarevné dámské punčochové kalhoty. Přední část je v provedení šedá - melange, zadní v černé barvě. Punčocháče mají zesílenou špici a ploché švy. Jsou velmi výrazným doplňkem vašeho outfitu.
Prodejní cena186 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské neprůhledné punčochy DUET 60 den ve dvoubarevném provedení

Neprůhledné punčochové kalhoty DUET 60 den jsou velmi výrazným doplňkem vašeho outfitu díky svému 2-barevnému provedení. Na přední straně v odstínu šedá-melanž, zadní strana je v černé barvě. Punčochové kalhoty mají ploché švy, zesílenou špici a bavlněný klínek. Punčocháče jsou vhodné do chladného počasí.

  • neprůhledné punčochy - 60 DEN
  • dvoubarevné provedení
  • zesílená špice
  • ploché švy
  • zesílený sed
  • složení: 71% nylon(polyamid), 17% polyester, 12% elastan

Grigio duet detail1

 


Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

0

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin