Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské matné pružné punčocháče MATT 20 den (až do XL)Dámské matné pružné punčocháče MATT 20 den (až do XL)

Elastické punčocháče matného vzhledu s příjemným pasovým lemem vysokým 3 cm. Punčochové kalhoty nemají zesílený sed a působí tak velmi decentním dojmem. Jsou vhodné pro nošení i pod velmi krátkou sukni či kraťasy. Díky vyššímu podílu elastanu jsou velmi pohodlné. Punčocháče mají neviditelně zesílenou špici a v nabídce je naleznete v základním přírodním a černém odstínu až do velikosti XL.
Základní cena s DPH
Prodejní cena191 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské elastické punčochové kalhoty matného vzhledu MATT 20 den až do velikosti XL!

  Pružné punčocháče MATT 20 den s vyšším přídavkem elastanu jsou průhledné punčochové kalhoty s matným a velmi decentním vzhledem. Punčocháče nemají zesílený sed a mají neviditelně zesílenou špici. Jsou tak vhodné i pro nošení pod velmi krátkou sukni či kraťasy. V nabídce v základním přírodní a černém, odstínu až do velikosti XL (5).

  • průhledné punčochy - 20 DENier
  • elastické
  • nezesílený sed 
  • neviditelně zesílená špice
  • až do velikosti XL

  složení: 87% polyamid, 12% elastan, 1% bavlna (klínek)

  matt 20 barvy
   
  matt 20 detail
   

  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.