Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

Filtr

Výrobci
Zvláštní specifikace
Okruh barevnosti
Počet DENier
Velikost
Vlastnosti
Typ punčoch
Provedení
Materiál
Určené pro
Reset
Tisk

Dámské pletené punčochy Ingrid Veneziana 80 den

Trendy dámské punčocháče jako doplněk pro vaše moderní oblečení. Punčochové kalhoty z velmi měkkého akrylu a vlny jsou teplé a pružné. Punčochy mají pletený vzor, na který padne nejedno oko:-).
Prodejní cena244 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské teplé punčochy s pleteným vzorem Ingrid Veneziana 80 den stojí za vyzkoušení!

Punčochové kalhoty Ingrid Veneziana 80 DEN upozorní na krásu ženských nohou. Punčocháče jsou vyrobeny z velmi měkkého akrylátu a vlny. Jsou neprůhledné a a mají pletený vzor, který bude dominantou Vašeho jednoduchého outfitu. Punčochy jsou hřejivé, se velmi dobře se nosí, nekloužou a vypadají skvěle!

  • teplé neprůhledné punčochy - 80 DENier
  • pletený vzor
  • vysoký obas vlny
  • vysoký obsah akrylu - jsou pružné

Složení : 45% akryl, 45% vlna, 6% polyamid, 4% elastan


Trendy dámské punčocháče dodají Vašemu oblečení osobitý a originální styl. Nebojte se experimentu ani módnosti a buďte svá v každém okamžiku. Módní dámské punčochy Vás nezklamou.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Punčochy z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin