Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské HALLOWEEN punčocháče SPIDER WOMAN Fiore 30 denDámské HALLOWEEN punčocháče SPIDER WOMAN Fiore 30 den

Punčochové kalhoty pro Vás halloweenský den! Punčocháče s jemným vzorem pavoučka spřádajícího sítě na vašich hýždích jsou vyrobené z jemné síťoviny. Pavouček je na každé straně v různých výškách nohavic. Punčochové kalhoty mají nezesílený sed a nevidtelně zesílenou špici.
225 Kč
Základní cena s DPH
Prodejní cena158 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské punčochové kalhoty HALLOWEEN SPIDER WOMAN Fiore 30 den

  Punčochové kalhoty z jemné síťoviny s decentním vzorem pavoučka spřádajícího sítě na vašich hýždích jsou skvělým doplňkem vašeho outfitu nejen pro halloweenský den. Punčochové kalhoty o síle 30 denier mají nezesílený sed a neviditelně zesílenou špici a díky vyššímu podílu elastanu jsou příjemně pružné. Jsou bezvadným doplňkem k celočernému outfitu.

  • 30 DENier
  • halloween vzor s pavoučkem a sítí
  • punčocháče z jemné síťoviny
  • nezesílený sed
  • neviditelně zesílená špice

  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.