Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské neprůhledné punčochy s leskem GLOSSY 60 denDámské neprůhledné punčochy s leskem GLOSSY 60 den

Neprůhledné dámské punčochové kalhoty o síle 60 DENier se zrcadlovým leskem v prémiové kvalitě díky použití speciální nitě. Punčocháče se nabízí ve 3 odstínech - intenzivní kobalt, sytá červená a temně zelená. Punčocháče mají nezesílený sed a špici a jsou vhodné pro celodenní nošení v chladných podzimních či zimních měsících. Jsou rozhodně velmi výrazným prvkem pro váš outfit.
Základní cena s DPH
Prodejní cena345 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské neprůhledné punčocháče GLOSSY FIORE 60 den se zrcadlovým leskem ve 3 intenzivních odstínech

  Neprůhledné punčochové kalhoty se zrcadlovým leskem, které by rozhodně neměly chybět ve Vašem šatníku v podzimních a zimních měsících! V nabídce si vyberete ze 3 odstínů výrazných a sytých barev - kobaltová, červená a zelená. Díky těmto intenzivním tónům budou punčocháče velmi výrazným prvkem vašeho outfitu a zároveň Vás zahřejí.

  Punčochové kalhoty mají bavlněný klínek pro velikost 3 a 4, nezesílenou špici a nezesílený sed.

  • neprůhledné punčochy - 60 DEN
  • zrcadlový lesk
  • výrazné odstíny: intenzivní kobalt, sytá červená a temně zelená
  • nezesílená špice
  • nezesílený sed
  • velikost 3 a 4 bavlněný klínek

  složení: 88% nylon(polyamid), 12% spandex

   glossy 60 den 5
   glossy 60 den 4

  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

NAŠE HODNOCENÍ

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.