Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské punčocháče s bavlněným chodidlem FOOTIES STYLE 20 den (až do XL)Dámské punčocháče s bavlněným chodidlem FOOTIES STYLE 20 den (až do XL)

Punčocháče s nápadem pro milovnice pohodlí! Velmi praktické elastické punčocháče s měkkým a velmi příjemným bavlněným chodidlem. Punčochové kalhoty tak mají zvýšenou životnost a jsou vhodné do kozaček, botasek, tenisek, espadrilek.. Přesto působí velmi decentním dojmem, který umocňuje nezesílený sed a široký a pružný pasový lem. Díky vyššímu podílu elastanu jsou punčocháče příjemné i pro celodenní nošení. V nabídce je naleznete v základním přírodním a černém odstínu až do velikosti XL.
Základní cena s DPH
Prodejní cena229 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské elastické punčochové kalhoty s bavlněným chodidlem FOOTIES STYLE 20 den až do velikosti XL!

  Pružné punčocháče FOOTIES STYLE 20 den od firmy Giulia s vyšším přídavkem elastanu jsou průhledné punčochové kalhoty. Jejich životnost zvyšuje velmi měkká bavlněná ťapka, kterou ocení milovnice pohodlí. Punčochy jsou tak vhodné pro nošení do kozaček, tenisek, botasek, espadrilek, mokasín... Punčocháče se přesto vyznačujím velmi decentním vzhledem - mají nezesílený sed a široký pohodlný a pružný pasový lem. Jsou tak vhodné i pro nošení pod velmi krátkou sukni či kraťasy. V nabídce v základním přírodní a černém, odstínu až do velikosti XL (5).

  • průhledné punčochy - 20 DENier
  • s bavlněným chodidlem
  • elastické
  • nezesílený sed 
  • až do velikosti XL

  složení: 75% polyamid, 12% elastan, 13% bavlna

  matt 20 barvy
   
  FOOTIES STYLE detail
   

  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.