Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské každodenní punčochy DIANA FIORE 20 denDámské každodenní punčochy DIANA FIORE 20 den

Klasické punčocháče, nebo chcete-li obyčejné punčochové kalhoty na každý den jsou matného vzhledu, mají neviditelně zesílenou špici a ploché švy. Punčocháče nemají zesílenou sedovou část a jsou tak velmi diskrétní. Jsou vyrobené technologií 1 vlákna, která zajišťuje zvýšenou odolnost punčoch. Tyto punčochy pro denní spotřebu by neměly chybět v žádném šatníku.
145 Kč
Základní cena s DPH
Prodejní cena102 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské punčochy DIANA FIORE 20 den stojí za vyzkoušení!

  Průhledné punčochové kalhoty matného vzhledu, které by rozhodně neměly chybět ve Vašem šatníku! Punčochové kalhoty mají bavlněný klínek pro vel. 3 a 4 a neviditelně zesílenou špici. Ploché švy jsou měkké a diskrétní k Vašemu přiléhavému oblečení. Další výhodou těchto punčochových kalhot je nezesílená sedová část a punčochy jsou tak velmi diskrétní záležitostí. Jsou ideální pro každodenní nošení a do společnosti.

  • transparentní průhledné punčochy - 20 DENier
  • matný vzhled
  • ploché švy
  • neviditelně zesílená špice
  • bez zesílení sedové části
  • velikost 3 a 4 bavlněný klínek
  • složení: 87% polyamid, 13% elastan

  DIANA 20 den barvy4

  DIANA 20 den ikony


  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.