Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

Filtr

Výrobci
Typ ošetření Allpresan
Obsah urey Allpresan
Obsah balení Allpresan
Typ produktu Allpresan
Řada Allpresan
Okruh barevnosti
Počet DENier
Velikost
Typ punčoch
Vlastnosti
Provedení
Materiál
Určené pro
Typ vůně
Typ ochranné stélky do obuvi
Vlastnosti ochranné stélky do obuvi
Reset
Tisk

Dámské každodenní punčochy DIANA FIORE 20 den

Klasické punčocháče, nebo chcete-li obyčejné punčochové kalhoty na každý den jsou matného vzhledu, mají neviditelně zesílenou špici a ploché švy. Punčocháče nemají zesílenou sedovou část a jsou tak velmi diskrétní. Jsou vyrobené technologií 1 vlákna, která zajišťuje zvýšenou odolnost punčoch. Tyto punčochy pro denní spotřebu by neměly chybět v žádném šatníku.
Prodejní cena106 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské punčochy DIANA FIORE 20 den stojí za vyzkoušení!

Průhledné punčochové kalhoty matného vzhledu, které by rozhodně neměly chybět ve Vašem šatníku! Punčochové kalhoty mají bavlněný klínek pro vel. 3 a 4 a neviditelně zesílenou špici. Ploché švy jsou měkké a diskrétní k Vašemu přiléhavému oblečení. Další výhodou těchto punčochových kalhot je nezesílená sedová část a punčochy jsou tak velmi diskrétní záležitostí. Jsou ideální pro každodenní nošení a do společnosti.

  • transparentní průhledné punčochy - 20 DENier
  • matný vzhled
  • ploché švy
  • neviditelně zesílená špice
  • bez zesílení sedové části
  • velikost 3 a 4 bavlněný klínek
  • složení: 87% polyamid, 13% elastan

DIANA 20 den ikony


Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

heureka2
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin