Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské poloprůhledné punčochy s prosíťováním a geometrickým vzorem FASHION NET 40 denDámské poloprůhledné punčochy s prosíťováním a geometrickým vzorem FASHION NET 40 den

Dámské poloprůhledné punčocháče se síťovinou a geometrickým vzorem jsou velmi výrazným dopňkem pro Vás podzimní outfit. Díky vyššímu podílu elastanu jsou pružné a příjemné pro celodenní nošení. V nabídce v černé barvě do velikosti L.
Základní cena s DPH
Prodejní cena429 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Pružné poloprůhledné punčocháče se síťovinou a geometrickým vzorem pro váš podzimní outfit

  Poloprůhledné punčochové kalhoty FASHION NET od rakouského výrobce Giulia o síle 40 DENier jsou velmi výrazným a nepřehlédnutelným doplňkem pro váš podzimní look díky kombinaci jemné síťoviny a výrazného geometrického vzoru Punčochy jsou příjemně pružné - 9% elastan. V nabídce do velikosti L v černé barvě.

  • poloprůhledné - 40 den
  • jemná síťovina
  • geometrický vzor

  Složení: 91% polyamid, 9% elastan


  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku. Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

NAŠE HODNOCENÍ

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.