Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské pružné punčochové kalhoty s výškově nastavitelným pasem a vitamínem E - TOP SOFT CONTE 20 denDámské pružné punčochové kalhoty s výškově nastavitelným pasem a vitamínem E - TOP SOFT CONTE 20 den

Velmi decentní dámské punčochy s vitamínem E o síle 20 DEN jsou vhodné k jakémukoliv outfitu. Široký elastický pas si můžete nastavit výškově tak, jak je vám příjemné - nezařezává se do pokožky a punčochy jsou tak vhodné a příjemné i pro celodenní nošení. Punčochové kalhoty s přídavkem lycry jsou dostatečně pružné (14% elastan) a mají zesílenou špici, což zvyšuje jejich životnost. Díky nezesílenému sedu působí velmi žensky.
Základní cena s DPH
Prodejní cena128 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské pružné punčochy s výškově nastavitelným širokým pasem a vitamínem E - TOP SOFT CONTE 20

  Transparentní punčocháče s přídavkem vitaminu E - přírodním antioxidantem, který chrání naše buněčné membrány. Punčochové kalhoty mají široký elastický pás, který si můžete nastavit výškově kam je vám to příjemné - na boky, do pasu, či vysoko nad pas. Pas se příjemně rozprostře a nezařezává se do pokožky. Punčochové kalhoty nemají zesílený sed a působí tak velmi žensky. Díky přídavku lycry jsou velmi pružné (14% elastan)..

  Jsou vhodné pro citlivou pokožku.

  • průhledné punčocháče - 20 den
  • s přídavkem vitaminu E - citlivá pokožka
  • výškově nastavitelný široký pas - nezařezává se
  • zesílená špice
  • pružné - elastan 14%
  • nezesílený sed - decentní vzhled

   Materiál: 86% nylon (polyamid), 14% elastan

   top soft 20 a  top soft 40 barva1

  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Buďte svá a suverénní ve společenských dámských punčochách. Zvolte si vzorek podle události, na kterou společenské punčocháče použijete. Pro čistou eleganci zvolte punčochy bez vzoru nebo se odvažte a propůjčte svým nohám moc prozradit o Vaší osobnosti vše!

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Punčochy z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.