Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské poloprůhledné punčochy se vzorem EBBA Veneziana 40 den



Dámské poloprůhledné punčochy se vzorem EBBA Veneziana 40 den

Poloprůhledné dámské punčochové kalhoty o síle 40 DEN. Punčochy s dojmem imitace nadkolenek nebo samodržících punčoch mají horní část slabší o síle 20 DENier. Punčocháče mají neviditelně zesílenou špici a zesílený sed. Jsou výrazným prvkem pro váš jarní nebo podzimní a zimní outfit.
Základní cena s DPH
Prodejní cena203 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské poloprůhledné punčochy EBBA 40 den od Veneziany

Punčochové kalhoty Ebba od italské firmy Veneziana jsou poloprůsvitné o síle vlákna 40 DENier. Punčocháče mají vzhled imitace samodržících punčoch či vyšších nadkolenek se vzorem jemného kára.. Mají zesílený sed a neviditelně zesílenou špici. Horní stehenní a sedová část je jemnější o síle 20 DEN. Punčochy jsou vhodné do chladnějšího počasí.

  • poloprůhledné punčochové kalhoty - 40 denier
  • vzor káro
  • neviditelně zesílená špice
  • zesílený sed

Složení: 92% polyamid, 8% elastan


Samodržící dámské punčochy podpoří Vaši kreativitu při volbě oblečení, umocní Vaši ženskost a dovolí vám zvolit si ten kousek, který odhalí Vaše pravé já a osobnost. Nechte volnost svojí fantazii a oblékejte samodržící punčochy vždy, když chcete zapůsobit a cítit se silná.

Chtěly byste vyzkoušet něco jiného, než klasické punčochové kalhoty do pasu, ale nechcete nosit podvazky? Pak si určitě zamilujete samodržící punčochy! Samodržící punčochy se Vám nebudou rýsovat v pase ani na bocích pod přiléhavým oblečením. A tak můžete pustit z hlavy obavu, že Vám silonky nadělají na těle faldíky, které jsou pod přiléhavými ihned vidět. Na rozdíl od klasických punčoch se nemusíte zabývat ani podvazky a podvazkovými pásy. Samodržící punčochy jednoduše drží na těle samy. A to není vše! V samodržících punčoškách budete působit ještě více sexy a přitažlivě.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

0

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin