Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Zdravotní punčochy s podpůrným účinkem COMFORT FIRM Fiore 20 den ANTIBACTERIAL (až do XL)Zdravotní punčochy s podpůrným účinkem COMFORT FIRM Fiore 20 den ANTIBACTERIAL (až do XL)

Průhledné a decentní zdravotní punčochy s podpůrným účinkem komprese 11-14mmHg, která je účinnou prevencí proti vzniku křečových žil a otoku nohou. Oceníte je především při celodenním stání, sezení či dlouhém cestování. Punčocháče mají antibakteriální ochranu Silver Fresh Technology obsahující molekuly stříbra, které zabraňují množení bakterií a udržují vaši pokožku svěží po celý den. K dispozici až do velikosti XL.
Základní cena s DPH
Prodejní cena342 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 2 týdnů
 • Zdravotní punčochy COMFORT FIRM 20 den Fiore s podpůrnou kompresí a antibakteriální ochranou až do velikosti XL

  Dámské zdravotní punčochové kalhoty Comfort Firm 20 den s podpůrným efektem vyrobené z příze LYCRA® ENERGIZE s postupnou kompresí  I.stupně 11-14 mmHg po celé délce nohy. Jejich podpůrný účinek zajišťuje kompresí lepší cirkulaci krve zpět k srdci a tím zamezuje otokům kotníků, lýtek a pocitu těžkých nohou. Pokud máte dlouhý den v kanceláři, je před Vámi dlouhá cesta letadlem či v autě, máte sedavé zaměstnání či jste převážnou část dne na nohou, je nošení těchto punčoch rozhodně na místě.

  Punčocháče jsou průhledné a mají velmi decentní vzhled. Zesílená pata a špice prodlužuje jejich životnost. Antibakteriální ochrana Silver Fresh Technology obsahující molekuly stříbra zabraňuje množení bakterií a udržuje pokožku svěží po celý den. V nabídce v tělovém odstínu a černé barvě až do velikosti XL (5) - u této velikosti je v zadní části vsazen klín pro lepší komfort při nošení.

  Pro praní použijte velmi jemný speciální prací prostředek bez změkčovadel, který zajistí ochranu vláken a funkčnost komprese i po praní.

  • průhledné, transparetní - pouze 20 DEN
  • zesílená pata a špice
  • komprese 11-14 mmHg
  • antibakteriální ochrana vlákna
  • až do velikosti XL (5)
  • proti žilním problémům a unaveným, oteklým nohám
  • podpora funkce svalů
  • ideální pro celodenní nošení - nepřetržité stání nebo naopak sezení - v zaměstnání, na cestách...
  • I. kompresivní třída - řada s podpůrným účinkem

  Složení: 79% polyamid, 19% elastan, 2% bavlna

  Comfort firm 20 den c


  Podpůrné punčochy fungují především jako prevence proti vzniku otoku a pocitu těžkosti nohou. Nemohou funkčně nahradit zdravotní punčochu II. a vyšší kompresivní třídy, kterou je třeba nosit při již rozvinutých křečových žilách, otoků nohou či na doporučení lékaře. Ovšem jakýkoli typ komprese je lepší než žádná komprese!

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.