Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

Filtry

Výrobci
Typ ošetření Allpresan
Obsah urey Allpresan
Obsah balení Allpresan
Typ produktu Allpresan
Řada Allpresan
Okruh barevnosti
Počet DENier
Velikost
Vlastnosti
Typ punčoch
Provedení
Materiál
Určené pro
Reset

Dámské každodenní punčochy ADA FIORE 15 den

ADA 15 den
ADA 15 den_barvy
ADA 15 den_a


Dámské každodenní punčochy ADA FIORE 15 den

Velmi decentní klasické dámské punčochy v základních 10 odstínech. Klasické punčocháče, nebo chcete-li obyčejné punčochové kalhoty na každý den jsou průhledné, mají neviditelně zesílenou špici a ploché švy, v sedové části bez zesílení... Mají matný vzhled a jsou vyrobené technologií 1 vlákna, která zajišťuje zvýšenou odolnost punčoch. Tyto punčochy pro denní spotřebu by neměly chybět v žádném šatníku.
Základní cena s DPH
Prodejní cena106 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské punčochy ADA FIORE 15 den stojí za vyzkoušení!

Velmi decentní průhledné punčochové kalhoty, které by rozhodně neměly chybět ve Vašem šatníku. V nabídce si vyberete z 10 základních odstínů. Punčochové kalhoty mají matný vzhled, komfortní ploché švy, neviditelně zesílenou špici a v sedové části jsou bez zesílení. Jsou ideální pro každodenní nošení.

  • transparentní průhledné punčochy - 15 DENier
  • 10 odstínů
  • matný vzhled
  • ploché švy
  • neviditelně zesílená špice
  • bez zesíleného sedu
  • velikost 3 a 4 bavlněný klínek
  • složení: 87% polyamid, 13% elastan

ADA 15 den ikony


Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

0

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin